Jeneratör Seçimi

Jeneratör Seçimi

18 Mart 2020 0 Yazar: gucbir

Ev, iş yeri ve işletmelerde aktif olarak kullanılması planlanan jeneratörlerin seçiminde profesyonellik oldukça önemlidir. İhtiyaca göre en uygun jeneratörü seçme konusunda jeneratör servisleri sizlere en iyi desteği sunacaktır. Bu sayede konuyla ilgili  herhangi bir bilgi olmadan yanlış jeneratör seçimi yapmaktan ve seçtiğiniz jeneratörün kullanım alanına göre çok büyük masraflar getirmesinden kurtulabilirsiniz. Güçbir Jeneratör’den destek almanız durumunda firmamız tarafından sizlere ev, iş yeri veya işletme gibi ortamlardan hangisinde kullanılacağına dair sorular sorulmaktadır. Bu soruların ardından eğer evinizde kullanacağınızı belirtirseniz ev içerisinde kullandığınız eşyalarınızın enerji ihtiyacı hesaplanacaktır. Bu enerji ihtiyacı hesaplamasının ardından uygun jeneratör ile ilgili seçenekler sizlere sunulacaktır.

Jeneratörü Seçerken Sorulacak Sorular

Jeneratörler farklı farklı amaçlar için kullanılabileceği için markalar kullanıcıların bütün ihtiyaçlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Aynı zamanda Güçbir Jeneratör olarak bu markaların tüm ürünlerinin satışı tarafımızca yapılmaktadır. İhtiyaca en uygun jeneratörü seçmek için aşağıdaki soruları sorarak ilerlemenizi öneriyoruz.

Tercihimi sessiz bir jeneratörden yana kullanacak mıyım?

Eğer evinizdeki elektriğin hiçbir zaman kesilmesini istemiyor aynı zamanda satın almış olduğunuz jeneratörün sessiz çalışmasını istiyorsanız bu konuda firmamızdan bilgi almanız gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda firma yetkililerimiz tarafından en uygun jeneratör sizlere önerilecektir.

Taşınabilirlik açısından nasıl olmalıdır?

Jeneratör seçimindeki en önemli noktalardan biri budur. Tercihinizi mobilitesi yüksek olan bir jeneratörden yana kullandığınızda jeneratörü istediğiniz noktaya hareket ettirebilirsiniz. Bu durumda gittiğiniz her yerde elektriksiz kalmayacağınız anlamına geliyor. Ancak sadece oturduğum binayı, iş yerimi veya işletmemin elektriği kesilmesin diyorsanız normal jeneratörler işinize daha fazla yarayacaktır.

Satın aldığınız jeneratörün ömrü uzun olmalı mı?

Satın alınan jeneratörün uzun ömürlü olmasını sağlamak tamamen sizin elinizde bulunan bir durumdur. Eğer jeneratörün bakımını sürekli ve eksiksiz olarak yaptırırsanız uzun ömürlü bir kullanıma sahip olacaksınız.